Z okazji 35 rocznicy podpisania polsko-niemieckiego traktatu o dobrym sąsiedztwie polskie Ministerstwo Infrastruktury (MI) oraz Federalne Ministerstwo Transportu Niemiec (BMV) uruchamiają Polsko-Niemiecki Bilet Przyjaźni dla 60 000 młodych ludzi:

Po 30 000 uczestników z Polski i z Niemiec w wieku od 18 do 27 lat będzie mogło dzięki specjalnym biletom Interrail odkrywać sąsiedni kraj w sposób przyjazny dla klimatu, podróżując koleją i pogłębiać osobiste relacje.

Rozpoczęcie przyjmowania zgłoszeń: wrzesień 2026 r.
Okres podróży: listopad 2026 r. – październik 2027 r.

Dalsze informacje znajdą Państwo na stronie internetowej MI.
Weitere Informationen finden Sie auf der Internetseite des BMV.